Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam Wosk koloryzujący Sonax

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    normalnie cycki opadają :wink:
    kolega nałożył sobie wosk koloryzujący taki, który spełnia jego oczekiwania i finansowe i wizualne a jedziecie po nim, że szkoda gadać...
    zamiast ocenić efekt jego starań i ewentualnie opier.olić za brak linku do produktu to jazda :diabelski_usmiech
    dodać uwagi czego nie robić ( to odnośnie przecieranie kurzu - to dokładnie daje efekt jaki napisał kolega gusiak11 ) i ole :szeroki_usmiech
    jaki kupił taki ma - jeden lubi pomarańcze drugi jak mu giry śmierdzą :diabelski_usmiech
    Witkoszczak głowa do góry i maluj sobie czym chcesz - w końcu to TWÓJ kurak
    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

    Komentarz


    • #27
      Wally, nikt po nikim nie jeździ. Co najwyżej tłumaczymy koledze, że takie kosmetyki to czysty marketing i nie opłaca się w nie inwestować.
      Kolega jest zadowolony ? No, owszem jest, bo nie wie, że może być 100 razy lepiej i wcale nie trzeba od razu przeznaczać wielkich sum na kosmetyki. Kiedyś jeździłem na wigry 3 i byłem zadowolony, że mam rower. W życiu nie pomyślałbym że może być coś lepszego od wigry 3, bo nie znałem innych rowerów - czujesz temat?
      Każdy z nas kiedyś zaczynał i też nie miał pojęcia, że jest coś lepszego niż wosk koloryzujący i pasta tempo czy Plak do plastików.
      Czarny Elegance

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Big
        Wally, nikt po nikim nie jeździ. Co najwyżej tłumaczymy koledze, że takie kosmetyki to czysty marketing i nie opłaca się w nie inwestować.
        Kolega jest zadowolony ? No, owszem jest, bo nie wie, że może być 100 razy lepiej i wcale nie trzeba od razu przeznaczać wielkich sum na kosmetyki. Kiedyś jeździłem na wigry 3 i byłem zadowolony, że mam rower. W życiu nie pomyślałbym że może być coś lepszego od wigry 3, bo nie znałem innych rowerów - czujesz temat?
        kolego poco się produkować jak są i tak mądrzejsi w tym temacie lepiej się piwka napić w upalny wieczór
        Mastershine - Auto Detailing Studio

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez Big
          Wally, nikt po nikim nie jeździ. Co najwyżej tłumaczymy koledze, że takie kosmetyki to czysty marketing i nie opłaca się w nie inwestować.
          Kolega jest zadowolony ? No, owszem jest, bo nie wie, że może być 100 razy lepiej i wcale nie trzeba od razu przeznaczać wielkich sum na kosmetyki. Kiedyś jeździłem na wigry 3 i byłem zadowolony, że mam rower. W życiu nie pomyślałbym że może być coś lepszego od wigry 3, bo nie znałem innych rowerów - czujesz temat?
          ja miałem Pelikana, więc doskonale czuję temat :szeroki_usmiech
          ale można to jakoś tak inaczej napisać tak jakoś mi się zebrało :diabelski_usmiech
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • #30
            Panowie co się znaja prosze o środki których Wy uzywazcie linki, nazwy..
            O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
            Błękit RACE
            Beżowa Alcantara
            Columbus
            Webasto

            Komentarz


            • #31
              Używałem tego wosku Strona główna - Sonax

              Postaram się mniej uczęszczać na forum, bo myślałem ze forum jest po to by sobie pomagać, a nie jak ktoś coś napisze to odrazu sie na niego rzucić. Oczekiwałem odpowiedzi typu fajnie to wygląda ale spróbuj tego wosku czy tamtego i będzie lepiej i dłużej. i wszystko gra. A nie tak. Zresztą nieważne. Nikt na nikogo sie nieobraża. Ważne że mi sie podoba.
              Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

              Komentarz


              • #32
                BiDi01, jest już odpowiedni temat, nawet w tym dziale Nie ma sensu powtarzać tego samego po 100 razy. Wejdz i poczytaj.
                A najlepiej podjedz na 18 w ten czwartek, na górny parking przy nowej galerii na ul. Koncerowej na Czechowie i wszystkiego dowiesz się od nas na miejscu.

                [ Dodano: Wto 30 Lip, 13 07:10 ]
                Zamieszczone przez Witkoszczak
                Oczekiwałem odpowiedzi typu fajnie to wygląda
                Ale po co mielibyśmy Cię oszukiwać ?? No chyba, że sam tego chcesz.
                Jeśli chesz usłyszec prawdę, a nie tylko puste pochwały, to nie wyglada to fajnie. Po prostu już na fotce widać, że jest słaba głębia koloru i słaby połysk.
                Oczywiście inną sprawą jest to, że wszyscy szanujemy Twoją pracę, włożony wysiłek i chęć dbania o samochód i to nie podlega żadnej dyskusji, ale zastosowany przez ciebie kosmetyk szału nie robi i nie ma po co Cie oszukiwać, że jest inaczej. Natomaist za nieiwele większe pieniądze i przy troche większym wysiłku możesz uzyskać 100 razy lepszy efekt i to chcemy ci tu powiedzieć.
                Czarny Elegance

                Komentarz


                • #33
                  Big, Nic dodać nic ująć
                  http://carsdetailing.blogspot.com/

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Big
                    A najlepiej podjedz na 18 w ten czwartek, na górny parking przy nowej galerii na ul. Koncerowej na Czechowie i wszystkiego dowiesz się od nas na miejscu.
                    Tzn. 1 sierpnia :?:
                    O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez kylo76
                      Tzn. 1 sierpnia
                      Dokładnie tak.
                      Czarny Elegance

                      Komentarz


                      • #36
                        Postaram się dołączyć i przywitać, jeśli wolno :wink:
                        O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                        Komentarz


                        • #37
                          hehe ale foch :lol:
                          Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                          Jeżdżę w blasku
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez zsolpyw
                            hehe ale foch
                            Tzn?
                            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez Witkoszczak
                              myślałem ze forum jest po to by sobie pomagać
                              No właśnie koledzy Ci podpowiadają co kupić i informują, że kupiłeś shit a Ty jeszcze oburzasz...Grzecznie podziękuj a nie fochami strzelasz.

                              A temat brzmi jakbyś robił w Sonaxie :lol:
                              Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                              Komentarz


                              • #40
                                Chłopaki proponuje już zakończyć temat, czy ktoś się poczuł urażony tupną nogą i zabrał swoje zabawki do innej piaskownicy czy nie.
                                Kolega rzucił się trochę w paszcze lwa no cóż bywa, jak będzie dalej chciał się rozwijać to są dwa dobrze rozbudowane wątki na tym forum, zawsze może zapytać coś tam lub na PW i uzyska odpowiedź.

                                pozdrawiam
                                http://carsdetailing.blogspot.com/

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez Big
                                  A najlepiej podjedz na 18 w ten czwartek, na górny parking przy nowej galerii na ul. Koncerowej na Czechowie i wszystkiego dowiesz się od nas na miejscu.
                                  chętnie, ale w czwartek za kilka tygodni dopiero :/ samochód odbieram w 4tym tygodniu sierpnia, a już zaczynam temat, żeby zabrać się od początku za porządne dbanie o autko.
                                  O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                  Błękit RACE
                                  Beżowa Alcantara
                                  Columbus
                                  Webasto

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    A dokładnie to gdzie na Koncertowej jest galeria, bo Czechów jest mi wyjątkowo nie po drodze i ostatni raz tam byłem z pół roku temu? Czy to tam gdzie jest Lidl, Rossmann itd?
                                    O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez BiDi01
                                      chętnie, ale w czwartek za kilka tygodni dopiero :/ samochód odbieram w 4tym tygodniu sierpnia, a już zaczynam temat, żeby zabrać się od początku za porządne dbanie o autko.
                                      \
                                      Zawsze możesz wpaść na piechotkę, czy rowerkiem. Pogadamy i dowiesz się wtedy co i jak.
                                      Zamieszczone przez kylo76
                                      Czy to tam gdzie jest Lidl, Rossmann itd?
                                      Dokładnie tak. To tam. Obok Lidla jest wjazd do góry. Wjeźdżasz na górę i tam będziemy.
                                      Czarny Elegance

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Mam nadzieję, że dojadę z Łęcznej i jeszcze kogoś spotkam.
                                        O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Witkoszczak,
                                          Efekt mało widoczny na zdjęciach ale jeżeli widzisz dużą różnicę na + to
                                          Natomiast
                                          smaruj dalej sonax-em, zużyjesz lub podarujesz , opiszesz wrażenia ze stosowania zadasz pytanie w swoim wątku o polecane produkty , poczytasz kupisz coś innego i tyle.

                                          Forumowicze są rożnymi ludźmi o rożnych nastrojach rób to co sprawia Ci przyjemność i dziel się swoimi uwagami bo to są cenne rzeczy dla wszystkich

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Wally, Czytasz dokładnie wszystkie posty :?: Konkretnie moje.Jeżeli tak to wyciąg z nich jakieś wnioski,to tak napisałem bez obrazy. :idea:
                                            http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                            Pozdrawiam ANIOL

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              to tak bez fochów, których nierobie. Napiszcie jaki wosk jest najlepszy i jak przygotować auto do niego.
                                              Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                jaki masz budżet ?

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  A jaki mam mieć ?? i zalezy na ile czasu miałbym ten budżet wyłożyć. Mój wosk bedzie sie trzymać tydzien a ten polecany ?
                                                  Moja Czesia;p http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Miałem już sobie odpuścić ale jak mnie kolego aniol wywołałeś do tablicy to proszę :

                                                    1 po pierwsze wyciąg może być narciarski lub z karczocha :szeroki_usmiech (tak na przyszłość to wyciągnij będzie lepiej)

                                                    2 po drugie a i może najważniejsze - do nikogo nie odnosiłem się personalnie (poza wg mnie trafną uwagą kolegi gusiak11, odnośnie przecierania kurzu), więc nie rozumiem dlaczego przyczepiłeś się do mnie odnośnie czytania wszystkich postów a w szczególności Twoich.. (patrz również punkt 4)

                                                    3 po trzecie czytamy ze zrozumieniem, bo jakbyś to zrobił to wyciągnąłbyś wniosek, że raczej stanąłem po stronie kolegi Witkoszczak i dałem do zrozumienia, że można by było napisać trochę inaczej wszystkie uwagi odnośnie jego zakupu - dla przypomnienia treść mojego posta poniżej :
                                                    Zamieszczone przez Wally
                                                    normalnie cycki opadają :wink:
                                                    kolega nałożył sobie wosk koloryzujący taki, który spełnia jego oczekiwania i finansowe i wizualne a jedziecie po nim, że szkoda gadać...
                                                    zamiast ocenić efekt jego starań i ewentualnie opier.olić za brak linku do produktu to jazda :diabelski_usmiech
                                                    dodać uwagi czego nie robić ( to odnośnie przecieranie kurzu - to dokładnie daje efekt jaki napisał kolega gusiak11 ) i ole :szeroki_usmiech
                                                    jaki kupił taki ma - jeden lubi pomarańcze drugi jak mu giry śmierdzą :diabelski_usmiech
                                                    Witkoszczak głowa do góry i maluj sobie czym chcesz - w końcu to TWÓJ kurak
                                                    4 po czwarte zanim zacznę się udzielać czytam cały wątek chyba, że ma 1500 stron :diabelski_usmiech

                                                    5 no i po piąte proponuję zapoznać się z wujkiem googlem i znaczeniem niektórych emotikonów np. :szeroki_usmiech :wink: :diabelski_usmiech

                                                    6 i po szóste już ostatnie to nie chowam do nikogo urazy i się nie obrażam, bo jak jeden z kolegów ma w swoim podpisie
                                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                    i na tym zakończę :szeroki_usmiech
                                                    a koledze Witkoszczak życzę jak najlepszych efektów przy wyglądzie jego kuraka ( to jest szczere bez ironii jakby kto pytał :szeroki_usmiech )
                                                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X